The Sims 3

1. ledna 2009 v 19:18 | hrony |  O hrách
Viac o tejto hre pod perexom (celý článok)..Již v pořadí třetí pokračování jedné z nejúspěšnějších herních sérií všech dob. Podle prohlášení tvůrců má The Sims 3 přinést hodně novinek oproti svým předchůdcům. Jednou z nejvýznamnějších novinek je odstranění načítání při přechodu do jiné lokace. Nyní se pojďme podívat do našeho nového virtuálního městečka Pleasant Valley, co se tam chystá nového.Celá série začala před dlouhými 8 lety, kdy Will Wright dostal úžasný nápad udělat hru, která by simulovala lidský život. Už v té době bylo několik dobrých stříleček, strategií i RPG, ale právě pořádný simulátor života zde chyběl. Jak se později ukázalo, jeho volba byla správná a hned od počátku The Sims slavili úspěch po celém světě. Mezi hlavní hráče The Sims se zařadilo něžné pohlaví, pro které "Simíci" představovali ideální hru.
Na tehdejší poměry ke hře vyšlo nesčetné množství "datadisků", ano, nejednalo se doslovně o čistokrevné datadisky, ale spíše o přidání dalších doplňků do hry. Těch "rádoby" datadisků vyšlo pro The Sims opravdu mnoho. Stalo se, co muselo a světlo světa spatřilo čistokrevné pokračování s názvem The Sims 2, které nabízelo to samé, co v jedničce, ale ještě mnoho navíc. Hlavním přídavkem byla větší svoboda pohybu, kdy jste opravdu mohli projít celé město. Velkým nedostatkem, jak se ukázalo, bylo zdlouhavé načítání při přechodu mezi lokacemi, což některým místům "zlomilo vaz" a jejich návštěvnost byla nulová.
Po krátkém historickém úvodu se konečně dostáváme k naší novince, The Sims 3. Již několikrát zmíněné načítání lokací, se tvůrcům podařilo úspěšně odstranit tím, že udělali mapu jako celek a datadisky budou napojeny na hlavní město a tím ho rozšíří o další zajímavé čtvrti. Malebné městečko, kde "simíci" žijí, se jmenuje Pleasant Valley.
Načatá svoboda pohybu a simulace života ostatních "simíků" z The Sims 2 byla u 3 dovedena k dokonalosti, takže si budete moci zajít na kafe s přáteli, zajít do restaurace na oběd, nebo jen tak zajet autem do města a všude po cestě potkáte další "simíky", kteří žijí svůj vlastní život. Cestou z práce můžete vidět, jak si sousedovi děti
hrají na zahrádce nebo jak váš soused griluje. Budete se moci seznamovat s dalšími "simíky", ze kterých se můžou stát vaši přátelé nebo i víc. Prostě vše závisí jen a jen na vás.
Další velkou změnu doznal i herní systém ovládání "simíků" a péče o ně. Jistě si pamatujete, kolik vám zabralo času, než jste svého svěřence udělali aspoň trochu šťastným. To by bylo v The Sims 3 nereálné a proto se seznam vlastností "simíků" zúžil pouze na 3. K těmto vlastnostem bude přidán systém nálad, který vašemu "simíkovi" přidá na skutečnosti. Systém nálad, zaručuje, že váš svěřenec bude reagovat na okolní podněty. Mezi další vylepšení patří systém snů a přání, které se mění v průběhu hraní. Také mimika doznala notných změn. A zase je o krok blíže k realitě
.

Změny se dočkal i systém tvorby postav. Nyní již "simíci" vypadají mnohem realističtěji. Body, které jste v The Sims 2 přiřazovali svým "simíkům" jsou ze hry pryč. Místo nich jsou zavedeny takzvané štítky s vlastnostmi, které budou vystihovat vaši postavičku. Na výběr by jich mělo být více než 80, což v kombinaci s nastavením tělesných proporcí dává až neuvěřitelných 700 milionů kombinací.
Nikterak se nezapomnělo ani na hlavní stavební kámen celé hry a to stavění a velebení domova. Bude možné editovat předměty přímo ve hře a předměty budete moci přemisťovat pouhým pohybem myši. Zlepšením je možnost dát některé předměty blízko k sobě, jako např.: na stůl umístit telefon a hned u něj mít třeba květinu.
Jak už to tak bývá tak zlatých dolů se jen těžko vzdává a tak se dá předpokládat, že i The Sims 3 budou mít hodně datadisků a že celá série brzy dosáhne na magickou hranici 100 mil. prodaných kusů. The Sims 3 vyjdou v příštím roce a měli by mít i českou
lokalizaci.


zdroj: zaparit.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mii-chan mii-chan | 1. ledna 2009 v 22:35 | Reagovat

a stiahnut sa to neda???? na to musim mat aj jednotku aj dvojku?? alebo ja newem ... newes mi robko vyhladat nieco odkial vem stiahnut aspon obycajnu dvojku???

2 Kagome256 Kagome256 | Web | 2. ledna 2009 v 10:12 | Reagovat

Ahoj SB pokiaľ chceš byť moje SB prečítaj si toto http://beat-of-angel.blog.cz/0812/som-rozhodnurta-ato-definitivne

3 Kagome256 Kagome256 | Web | 2. ledna 2009 v 13:30 | Reagovat

nazdarek tak som si ta pridala do blogu ako SB (anchela30)

4 Kagome256 Kagome256 | Web | 2. ledna 2009 v 18:31 | Reagovat

no tak na túto hru sa neskutočne tešia moji 2 spolužiaci...som zvedavá ako dlho ich to bude bavit

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama